Doamna prim-ministru Viorica Dăncilă s-a alăturat echipei noastre și s-a înscris în Partidul NAȚIUNE OAMENI ÎMPREUNĂ

Marți, 29 Martie, 2022

Doamna prim-ministru Viorica Dăncilă s-a alăturat echipei noastre și s-a înscris în Partidul NAȚIUNE OAMENI ÎMPREUNĂ

Mulțumim doamnei prim-ministru pentru că a ales să revină în viața politică, alături de NOI!

Pentru NOI este o onoare!

Avem convingerea că ÎMPREUNĂ vom fi generatorul schimbării pe care ne-o dorim și pe care o așteptăm de atât timp. Credem cu tărie că NOI – Partidul “NAȚIUNE OAMENI ÎMPREUNĂ” putem fi în sinergie cu toate celelalte elemente care aspiră la o schimbare în bine.  

Chemăm alături de NOI – Partidul „NAȚIUNE OAMENI ÎMPREUNĂ” pe toți cei care împărtășesc cu NOI valorile, principiile și viziunea noastră, pentru ca ÎMPREUNĂ să devenim părinții fondatori ai unei Noi Românii!

Site-ul nostru web folosește fișiere cookie pentru a vă îmbunătăți și personaliza experiența. Site-ul nostru web poate include, de asemenea, fișiere cookie de la terți, cum ar fi Google Analytics. Prin utilizarea site-ului, sunteți de acord cu Politica de Cookies si Informare prelucrare date cu caracter personal